$ 3.50
Students will be calculating the better buy for eight Thanksgiving food items. They will use the unit price to color a mystery picture. Students will also calculate how much money...
$ 2.50
Students will solve 41 problems on multiplying & dividing integers. After solving the problems, students will draw a line from the letter to the solution. Once all the lines are...
$ 3.50
Students will be converting repeating decimals into a fraction with a fun Fall/Autumn twist! There are 3 worksheets: (1) Repeating decimals less than one (2) Repeating decimals greater than one...